DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 2018

Medzi najobľúbenejšie prvomájové podujatia vo Zvolene tradične patrí DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ Divadla Jozefa Gregora Tajovského. Veľkí a malí návštevníci znovu budú mať príležitosť v prvý májový deň medzi 10. a 12. hodinou bezplatne odhaliť priestory divadla, do ktorých bežne prístup nie je možný a stretnúť sa s tými, ktorých poznajú z nášho javiska.

Divákov na ceste za novými zážitkami budú sprevádzať aj členovia umeleckého súboru. Divadelné dobrodružstvo začne hneď pri vstupe do divadla nazretím do sveta známych i menej známych rozprávok. Súčasťou dvojhodinového programu budú zaujímavosti zo sveta divadla, hádanky, tvorivé dielne či súťaže. Ani tento rok nebude chýbať populárna autogramiáda, exkluzívne fotenie v divadelných zákutiach vytvorených špeciálne pre tento deň, štýlové maľovanie tvárí a pestrý hudobný program. Pätnásty, polojubilejný, ročník DOD obohatí príležitostný bulletin podujatia, v ktorom si všetci účastníci budú môcť prečítať početné informácie o jednotlivých profesiách v divadle ako i o sprístupnených a ďalších priestoroch pod jeho strechou.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ je vzácnou príležitosťou na nenahraditeľné „blízke stretnutie tretieho druhu“ medzi ľuďmi z hľadiska a javiska. Toto je zrejme jeden z dôvodov prečo podujatie neustále zaznamenáva stúpajúcu účasť návštevníkov. Využime aj jeho aktuálny ročník na to, aby sme sa stretli, zabavili a dozvedeli sa opäť niečo nové a príťažlivé.

Zároveň v tento deň začína predpredaj vstupeniek na festival Zámocké hry zvolenské. Pokladňa bude dňa 1. mája otvorená od 10:00 do 12:00 a diváci si môžu zakúpiť vstupenky aj online na web stránke www.zhz.sk alebo www.djgt.sk

DOD2018